Firma CROSS – MED KRYSTIAN przy współpracy z Przychodnią „NA PARCELKACH” –ROZMED powstała jako realizacja koncepcji ułatwienia dostępu do świadczeń medycznych.

Od początku jest naszą ambicja by zapewnić najwyższy poziom usług. Pragniemy, aby pacjent, który powierza nam troskę o swoje zdrowie był pewny, że zrobimy wszystko by mu pomóc, że wkładamy serce i entuzjazm w proces leczenia. Nasi lekarze są zaangażowani w stałe śledzenie osiągnięć lecznictwa i wiedzy naukowej oraz diagnostyki.

Do naszej dyspozycji mamy dwa gabinety wyposażone w sprzęt do przetoczeń płynów we wlewach dożylnych pod kontrola lekarza, do diagnostyki ultrasonograficznej w całym zakresie badań z możliwością pobierania biopsji cienkoigłowych (tarczycy, piersi) oraz guzów powierzchniowych całego ciała. W przenośny aparat USG jest też wyposażona karetka, co daje nam możliwość szybkiej diagnostyki ultrasonograficznej w karetce i w domu pacjenta.

Istnieje również, możliwość zabiegów chemicznych, chirurgicznych owrzodzeń stopy cukrzycowej w formie pobytu jednodniowego, konsultacje specjalistyczne zajmujących się tym problemem. Nasz oddział pobytu jednodniowego zajmuje się tez inną drobną chirurgią. Współpracujemy z gabinetem ginekologiczno – położniczym z możliwością wykonania badań USG, w tym 3,4 D oraz wykonania zabiegów ginekologii ambulatoryjnej. W naszym zakresie istnieje możliwość konsultacji neurologicznej u pacjentów po udarach.

Dla Państwa bezpieczeństwa pojazd wyposażony jest w:

  • ABS – system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania,
  • ESP – elektroniczny system stabilizacji toru jazdy,
  • ASR – system zapobiegający poślizgowi kół napędzanych przy przyspieszaniu,
  • AIRBAGI – dla kierowcy i pasażera

Pojazd posiada oddzielną klimatyzację kabiny kierowcy jak i przedziału pasażerskiego. Ogrzewanie postojowe WEBASTO zapewnia komfortową temperaturę nawet na postoju w warunkach zimowych.